SERVIS V BMW MOTORRAD.

Dokonalost do posledního detailu.

Servis BMW Motorrad je zárukou kvality a přesnosti až do posledního detailu. Může se jednat o kontrolu motocyklu, údržbu nebo opravu – v rámci našich servisních nabídek můžeš důvěřovat zkušenostem našich mechaniků a prvotřídní kvalitě originálních dílů BMW Motorrad. Vždy se postaráme, aby s tvým motocyklem bylo vše v pořádku, takže hodnota a výkonnost tvého BMW zůstává po spoustu let nezměněna, s mnohaletou zárukou radosti z jízdy.

Náš nejdůležitější nástroj: zkušenosti našich zaměstnanců

Díky jejich intenzivnímu a pokročilému proškolení mají naši zaměstnanci odborné znalosti – v klasické mechanice i v oblasti elektronické diagnostiky. Jsou to vysoce proškolení profesionálové, kteří znají tvoje BMW jako své vlastní boty. Jejich odborné znalosti, zážitek z jízdy a vášeň jsou rozhodujícím faktorem pro originální servis BMW Motorrad DyCom Group, Karlovy Vary. 

Servis brzd BMW Motorrad

Nikdy nevíš, co je za dalším rohem. A tvoje brzdy tak musí být v bezvadném stavu. Máme k dispozici vyškolené mechaniky, kteří brzdy do posledního detailu zkontrolují. Na svůj stroj se tak můžeš spolehnout na sto procent. A vždy mít dostatečnou rezervu. Ať už se stane cokoli.

Tak kdy přijedete?

Napište nám, co pro váš vůz můžeme udělat a my se vám ozveme s nejbližším termínem.

Servis baterie BMW Motorrad

Po dlouhé zimě nebo přestávce v délce několika týdnů se problém objeví obvykle v ten nejméně vhodný okamžik. Z tohoto důvodu naši servisní pracovníci pečlivě zkontrolují baterii – a v případě potřeby ji vymění. Aby tak byl tvůj stroj vždy připraven vyrazit. Žádné „jestli“ ani „ale“.

Servis vzduchového filtru BMW Motorrad

Naši mechanici to vědí: plného výkonu dosáhne jen motor, který může dýchat. Z tohoto důvodu ihned vyměníme vzduchový filtr tvého stroje. Díky originálním dílům BMW Motorrad se zvyšuje životnost motoru, a radost z jízdy je tak zaručena. Natrvalo. Bez ohledu na to, zda míříš na závodní dráhu nebo na kraj světa.

Kontrola před koncem záruky BMW Motorrad

Není nic otravnějšího než problém, na který se přijde příliš pozdě. Proto ti krátce před vypršením platnosti záruky zavoláme a důkladně tvůj stroj zkontrolujeme. Zdarma. Tvůj motocykl si tak udrží maximální hodnotu, přičemž je zaručena jeho bezpečnost, takže se díky nám můžeš soustředit pouze na jedinou věc: na další zatáčku.

Servis zapalovacích svíček BMW Motorrad

Tvůj motor nepotřebuje žádné experimenty. Proto naši mechanici používají pouze originální zapalovací svíčky BMW Motorrad. Optimální provozní charakteristiky a nízká spotřeba za všech podmínek. Tvoje vyjížďka může začít.

Servis oleje BMW Motorrad

Víme, co tvůj stroj potřebuje: ten nejlepší olej a správné filtry. Protože jen s touto kombinací získáš ze svého motoru maximum. Zkontrolujeme také vnitřek náhonu. Takže tvůj motocykl bude bezvadně fungovat dokonce i po tisícovkách kilometrů.

Prohlídka BMW Motorrad

Naši mechanici vědí, co je důležité. Protože oni sami jsou zkušenými motorkáři a znají naše stroje jako své boty. Díky své vášni a těm správným originálním dílům BMW Motorrad uvedou tvůj motocykl do bezvadného stavu, než bys řekl švec. Takže tvé další vyjížďce nebude stát nic v cestě. Ať už se vydáš kamkoliv.

Sezónní prohlídka BMW Motorrad

Před první vyjížďkou sezóny musí být vše v pořádku. A tím myslíme opravdu všechno. Z tohoto důvodu zkontrolujeme na jaře každičký detail. Podle přísných standardů BMW používáme ty nejmodernější technologie. Díky zkušenostem našich profesionálních pracovníků se můžeš vrhnout do nové sezóny, a nemusíš se přitom ničeho obávat. Být připraven na spoustu dalších kilometrů. Cokoliv sis naplánoval.

BMW ZÁRUKA.

Jako majitel nového vozu BMW můžete přirozeně očekávat nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti. V ojedinělých případech, kdy nastanou problémy s vaším vozidlem, vás BMW Záruka s platností po celém světě dokonale ochrání před veškerými neočekávanými náklady na opravu po dobu až 5 let.

BMW Záruka zahrnuje širokou řadu prémiových služeb:
 

  • BMW Roadside Assistance – je k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a 365 dnů v roce,
  • pokrývá nezbytné náklady na odtažení do nejbližšího BMW Autorizovaného servisu,
  • zahrnuje široké nabídky mobility v případě opravy.

Kromě toho vám BMW Autorizovaný dealer poskytuje následující pokrytí:
 

  • 3letou záruku na lak,
  • 12letou záruku proti prorezivění.

Protože se značka BMW zavazuje k udržitelné a do budoucnosti orientované mobilitě, předkládá vám BMW Záruka exkluzivní nabídku:
 

  • Až 8letou záruku na vysokonapěťové akumulátory u hybridních a elektrických vozidel BMW.

Díky BMW Záruce si můžete užívat radost z jízdy. Můžete se spolehnout na síť více než 4000 BMW Autorizovaných dealerů, kteří nabízejí rychlé a profesionální řešení veškerých nezbytných oprav a postarají se o všechny vaše požadavky.

Pro další informace o BMW Záruce se obraťte na naše přijímací techniky, kteří Vám rádi s výběrem pomůžou.

Další informace o BMW Záruce

Přehled podrobných informací