OPRAVY A PÉČE.

Originální opravárenské služby BMW.

Jsou speciální vzpomínky, které si hýčkáme, na jiné bychom raději zapomněli. Když je vaše BMW vaším stálým společníkem, můžete takových vzpomínek nasbírat celou kupu. Existují ovšem taková dobrodružství, která byste mohli chtít zpětně změnit. S originálními opravárenskými službami BMW si můžete stále opatrovat ty příjemné chvilky – a to i v případě, že si někdo vaše vozidlo občas splete se skicákem. 

Naši specialisté ctí stejné standardy jako vy, a to v oblastech kvality, estetiky a bezpečnosti, takže se postarají o to, že se s těmito jedinečnými momenty nemusíte loučit. Dokonce ani když byly otisknuty do laku karoserie.

BMW opravy laku.

Škrábance laku snižují kvalitu vzhledu vašeho vozidla. Díky BMW Opravám škrábanců může váš BMW DyCom Group autorizovaný servis odstranit drobná poškození laku v souladu s osvědčenými standardy kvality: rychle a přesně s použitím ekologického programu BMW ColorSystem. Pomocí speciální péče a částečného lakování lze opravit otlučeniny, oděrky nebo drobné škrábance v laku bez nutnosti demontáže dílů – s ohromujícími výsledky.

BMW opravy interiéru.

Každodenní život zanechává stopy. Pravděpodobně nechcete, aby vám to vaše kožená sedadla neustále připomínala. S BMW opravami interiéru to není žádný problém, stopy na vašich kožených sedadlech zanechané každodenním používáním lze rychle a snadno odstranit. Díky tomu můžete vítat každý nový den svěžím vzhledem.

BMW opravy skel.

Jeden malý kámen může pouhým nárazem zničit krásný okamžik. Prasklina na předním skle se následně může rychle zvětšit, což může znamenat drahou výměnu celého okna. A to není nutné, protože pokud poškození není přímo v zorném poli, lze ho snadno a rychle opravit. A zajistit tak, že budete mít jasný výhled na skvělé okamžiky.
Pokud máte pojištění částečného krytí, BMW DyCom Group zajistí opravu zdarma a úkon nebude započítán do vašich limitů.

BMW OPRAVY PLASTŮ.

Rozšíření vašich obzorů někdy znamená nutnost překonat překážky. A během tohoto procesu se snadno objeví malá prasklinka nebo škrábanec na nárazníku. Ale díky opravám plastů v BMW DyCom Group je snadné rychle opravit jakékoliv drobné poškození plastových částí exteriérů. Cesta životem přes překážky díky tomu nezanechá viditelné stopy.

BMW OPRAVY PROMÁČKLIN.

První dojem se počítá. To přesně platí i pro vzhled vašeho vozidla, a proto váš BMW DyCom Group servisní partner odstraní poškození způsobené krupobitím či při parkování nebo drobné defekty karoserie inovativním způsobem oprav promáčklin BMW. Takže vždy zanecháte dobrý dojem a smutek z poškození zmizí.

BMW OPRAVA KOL Z LEHKÉ SLITINY.

Nechceme utrácet vaše peníze za nové kolo, ale můžeme zajistit, že to vaše bude opět vypadat jako nové. Stačí kratičký okamžik nepozornosti při parkování a výsledkem je poškození kola o obrubník. Takové malé poškození je ovšem obecně pouze kosmetického charakteru a u vašeho servisního partnera ho s pomocí inovativního tmelu a nového laku lze snadno opravit. A vaše BMW kolo z lehké slitiny bude opět vypadat jako nové. Výměna kola bude nutná pouze v případě, že se objeví větší strukturální poškození.

JSME TU, ABYCHOM POMOHLI.

Jsme na vaší straně – kdekoliv a kdykoliv nás potřebujete. Pokud by se měla objevit porucha nebo se stane nehoda, jsme vám k službám nonstop, 365 dní v roce, doma i v zahraničí. Samozřejmostí je snadná dostupnost telefonem, pomocí menu iDrive nebo aplikace BMW Connected. Zjistěte vše potřebné o asistenčních službách.