Motorkářská sezóna plná výletů, nových zážitků a nezapomenutelných vzpomínek se pomalu chýlí ke konci. Nyní nastal čas dopřát svému motocyklu péči, jakou si zaslouží: svěřit jej do nejlepších rukou u svého důvěryhodného prodejce BMW Motorrad, který provede kontrolu, dodá potřebné příslušenství a novou výbavu.


Neváhejte a zapište si do kalendáře termín mimosezónního servisu BMW!


Vyzkoušejte naši kontrolu technických akcí a zjistěte, co váš motocykl potřebuje, ušetřete čas i peníze díky službám “Zimní svozy” a “Diagnostika zdarma” (pro motocykly starší 5 let).
Mimo sezónu – nejlepší čas pro servis, pořízení nového příslušenství a vybavení. Nabízíme vám tu nejlepší možnou péči díky originálním dílům BMW Motorrad, výbavu a oblečení na míru a neomezené množství příslušenství pro dokonalý start do nové sezóny.


Připravte se na novou sezónu s předstihem, abyste si mohli budoucí jízdy užít naplno. 

ZIMNÍ SVOZY

TVOJE SLUŽBA PRO VYZVEDNUTÍ/DODÁNÍ AŽ KE DVEŘÍM.

Zima a konec motorkářské sezóny jsou ideálním časem pro provedení všech servisních úkonů, které tvůj stroj potřebuje. Jenže je také známá svým vrtkavým počasím, takže se ti většinou moc nechce přepravovat mašinu po vlastní ose na servis, nemluvě o tom, že na to nejspíš nemáš ani čas. Díky naší bezplatné* službě „Zimní svozy“ nyní zvládneš termíny u svého partnera BMW Motorrad úplně v pohodě: tvou motorku přesně v daný termín vyzvedneme a následně ti ji zase přivezeme domů. Potřebné servisní práce provádíme rychle a tvá motorka je tak vždy v optimální formě, což je pohodlné a hlavně šetří tvůj čas, eliminuje tvůj strach z přepravy a ušetří tě ukrutných front na servise na začátku sezóny. Akce platí od 1. listopadu do konce února 2024.*

* Doprava zdarma do 50 km od servisu BMW Motorrad (nad 50 km individuální doplatek dle předchozí domluvy).

Ten správný servis pro tvůj stroj

Ať už tvá motorka právě potřebuje cokoli: nech ji během servisu, opravy, prohlídky nebo STK řádně prohlédnout nebo provést individuální úpravy a montáž nového příslušenství. Motorku u tebe vyzvedneme, provedeme požadovaný servis a následně ti ji zase přivezeme domů.

Máte zájem o testovací jízdu? Napište nám!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Máte zájem o testovací jízdu? Napište nám!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
Buďte první

Chcete být stále v obraze a vědět o nejnovějších produktech a akcích dříve, než ostatní? Odebírejte náš newsletter!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů