My BMW Service

BMW BEZKONTAKTNÍ PŘÍJEM VOZU NA SERVIS.

Už nyní můžete  předat své BMW do servisu bezkontaktně na našem terminálu. Stačí si telefonicky nebo online při sjednání návštěvy servisu zvolit bezkontaktní příjem. Den před domluveným termínem obdržíte odkaz, který vás nasměruje přímo na předběžné přihlášení. Po něm dostanete kód, který otevře vaši osobní schránku. V ní zanecháte klíč od svého vozu a později po vykonání servisu si jej opět vyzvednete.

ONLINE SCHŮZKA

Domluvit návštěvu servisu je snadnější než kdykoli předtím: s BMW Online plánováním termínu servisu se nyní můžete do servisu objednat kdykoliv pouhými několika kliknutími na webových stránkách nebo pomocí aplikace My BMW. Vždy rychle a podle toho, jak se vám to hodí.

APLIKACE MY BMW.

S aplikací My BMW zůstanete ve spojení se svým vozem, i když v něm nejste. Aplikace plánuje cesty s ohledem na aktuální dopravní situaci a upozorňuje Vás, abyste vyrazili včas. V případě poruchy automaticky poskytuje údaje o poloze a stavu vozidla, takže se Vám pomoci dostane co nejdříve. Aplikace vám také připomene, že je třeba sjednat servisní prohlídku a nabízí mnoho dalších funkcí, které se neustále rozšiřují.

BMW PAY.

Nejnovější funkce My BMW Service doplňuje digitální servisní zážitek a nabízí vše, co od moderního online platebního systému očekáváte. Plaťte rychle a s maximálním zabezpečením, získejte okamžité potvrzení a mějte neustále transparentní přehled o svých financích.

SMART VIDEO COMMUNICATION.

Díky BMW Smart Video Communication, inovativnímu systému video dialogu, se můžete jednoduše podívat přes rameno servisním expertům BMW. Když bude vaše BMW v servisu, obdržíte video vytvořené přímo na dílně prostřednictvím e-mailu, SMS nebo aplikace My BMW. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete přesně vidět, jaké další úkony údržby a servisu jsou nutné. 

Obdržíte také podrobnou cenovou nabídku na navrhované servisní práce. Můžete je prodiskutovat s našimi servisními experty nebo je můžete rovnou schválit jedním kliknutím.

Máte zájem o testovací jízdu? Napište nám!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů

Máte zájem o testovací jízdu? Napište nám!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů
Buďte první

Chcete být stále v obraze a vědět o nejnovějších produktech a akcích dříve, než ostatní? Odebírejte náš newsletter!

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů