bmw X5 - Král všech terénů i měst.

Pro BMW X5 není žádná cesta překážkou.
Silný, mohutný, vysoký a zároveň elegantní vůz BMW X5 nepřekvapí žádná překážka. Tento vůz je synonymem pro luxus a přepych, díky dokonale poladěnému designu jak zevnitř, tak zvenku. Žádný kolemjdoucí nepřehlédne luxusní design předních světel, mezi kterými vyčnívá mohutná jednodílná ledvinka udávající sílu vozu.
Poznejte krále silnic, který je vybavený novými technologiemi pro mnohem větší bezpečnost a maximální jízdní dynamiku na jakémkoliv povrchu! S tímto vozem už neexistuje žádné zpoždění.

Už nemusíte volit mezi hybridním pohonem a ultimátním výkonem.

BMW X5 xDrive45e:
  • Dojezd na elektřinu až 88 km
  • Řadový 6válec BMW TwinPower Turbo
  • Celkový výkon 394 koní
  • Parkování zdarma v jinak placených zónách
  • Všechny další výhody mezinárodně platné „EL“ SPZ
  • Osvobození od dálničních poplatků
  • Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,7
  • Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–39 Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–20,3

PŘEHLED VLASTNOSTÍ BMW X5.

EXTERIÉR BMW X5.

BMW X5 díky svému luxusnímu designu již na první pohled ukazuje svou neskutečnou sílu a dynamiku. Na tomto voze nemůžete v žádném případě přehlédnout jeho přední část s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, nové volitelné laserové světlomety s modrými elementy ve tvaru písmene X a velké nasávací otvory.

INTERIÉR BMW X5.

Do detailu propracovaný interiér zaujme již na první pohled, a to díky světelnému koberci, který zvýrazní luxus vozu. Panoramatická skleněná střecha přináší do interiéru vždy to nejhezčí světlo. Výjimečný optický zážitek z každé jízdy zajišťují skvostné skleněné prvky na voliči převodovky, ovladači iDrive, tlačítku start/stop a ovladači hlasitosti.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5.

Stačí pouze lehký dotyk plynového pedálu a BMW X5 xDrive40i odstartuje tu správnou zábavu. I v nízkých otáčkách je turbodmychadlo s nepřímým chlazením stlačeného vzduchu schopné dodat působivý točivý moment. A s každou změnou rychlostního stupně uvolňuje volitelná 8stupňová sportovní samočinná převodovka maximální dynamiku, hospodárnost a čistou radost z jízdy.

INTELIGENTNÍ TECHNOLOGIE BMW X5.

Vůz BMW X5 je vybaven nejnovější generací konektivity. Inteligentní digitální služby a asistenční systémy vytvářejí intenzivní spojení s okolním světem a díky intuitivnímu ovládání nabízejí nejvyšší úroveň bezpečnosti.

PLUG-IN HYBRID BMW X5.

V plug-in hybridním BMW X5 xDrive45e zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky, která zajistí zážitek z každé jízdy.

MODELY A VÝBAVA BMW X5.

BASIC MODEL.

Basic Model BMW X5 v základním provedení zaujme každého svým stylem a sebevědomím. Dynamicky městem na 19” kolech z lehké slitiny nebo sebevědomě v terénu s ochranou podvozku v off-roadovém vzhledu vám nic nebude stát v cestě. Propracovaný interiér rozhodně zaujme například sedadly čalouněnými kůží Vernasca v béžové barvě Canberra Beige, tmavým hliníkovým obložením interiéru Aluminium Mesheffect a BMW Individual čalouněním stropu v barvě antracitu.

Model Xline.

BMW X5 v provedení Model xLine zaujme na první pohled svým výrazným vzhledem. O jeho cílech svědčí specifické designové elementy v tmavém hliníkovém provedení na vertikálních lamelách BMW masky chladiče, prahových lištách a na ochranných prvcích podvozku vpředu a vzadu. Dokonalé držení stopy zajistí 21″ kola z lehké slitiny Y-Spoke. Charakter interiéru podkreslují opravdu kvalitní materiály, jako například bílou kůží Vernasca Ivory White čalouněná sportovní sedadla a exkluzivní dřevěné obložení interiéru s povrchem Variegated Poplar v barvách Antracite-Brown (černá/hnědá) s otevřenými póry.

MODEL M SPORT.

BMW X5 s M sportovním paketem nelze přehlédnout. Tento vůz předvádí extrémně dynamický start. 

Díky M aerodynamickému paketu rozráží účinněji vzduch a zásluhou Adaptivního M podvozku Professional se závěrem zadního diferenciálu a integrálního aktivního řízení přináší velmi působivou jízdní dynamiku. Vyplatí se sklonit zrak: 22″ kola z lehké slitiny a M sportovní brzdy s tmavě modře lakovanými pevnými třmeny a logem M. Prahové lišty s logem M jsou zárukou sportovního a zároveň elegantního prostředí. 

Středobod kokpitu: M kožený volant s multifunkčními tlačítky a páčkami řazení či sportovní sedadla BMW Individual čalouněná hnědou kůží Merino Coffee.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X5.

Technologie pohonu a podvozku.

BMW X5 nabízí jedinečný pocit z vozidla řady X na té nejvyšší úrovni, a to díky pohonu xDrive, volitelným paketem xOffroad a adaptivním vzduchovým odpružením na obou nápravách se stává ultimativní odpovědí na těžký terén.

Zážehový řadový šestiválec válec BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i zaujme komplexností svých vlastností. Ke skvělé trakci, kterou přináší pohon všech kol xDrive, se přidává sametový motor BMW TwinPower Turbo poskytující výkon slibující ryzí radost z jízdy na nejvyšší úrovni.

Zážehový šestiválec dosahuje výkonu celých 250 kW (340 k), palivo je pro efektivnější spalování vtřikováno do spalovacích prostorů pod tlakem až 350 barů. To je tlak, který BMW X5 sebevědomě převádí v nejvyšší výkon.

XSAND.

V režimu xSand jsou přednastaveny následující parametry:

o 20 mm zvýšená světlá výška, jednoznačná odezva plynového pedálu, terénní režim ABS lze aktivovat od rychlosti 10 km/h.

Výsledek: optimální trakce i mimo zpevněné cesty.

xGravel.

Pokud aktivujete režim xGravel, budou přednastaveny následující parametry: o 20 mm zvýšená světlá výška, off-road režim ABS lze aktivovat okamžitě, komfortní odezva plynového pedálu. Výsledek: dokonalá rovnováha plynulé a bezpečné jízdy na nezpevněném šotolinovém povrchu.

XROCKS.

V terénním režimu xRocks jsou upraveny následující parametry: o 40 mm zvýšená světlá výška, off-road režim ABS lze aktivovat od rychlosti 10 km/h, jednoznačná odezva plynového pedálu. Výsledkem je dostatek místa mezi podvozkem a povrchem a jistý pohyb vpřed.

XSNOW.

Pokud je povrch namrzlý a kluzký, jsou v off-road režimu modelu xSnow přednastaveny následující parametry: Stabilizační systém DSC je aktivní, vozidlo se rozjíždí na druhý rychlostní stupeň, vzduchový podvozek nastavený na normální výšku. Výsledek je tedy dostatečná trakce dokonce i na kluzkých površích.

DESIGN BMW X5.​

Fascinace X: speciality exteriéru a interiéru.

Každý detail BMW X5 o něčem vypovídá. Na první pohled každého zaujme přední část vozu s velkou jednodílnou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s mírně šestiúhelníkovým tvarem, osobité přední světlomety a velké nasávací otvory. Jistotu a odhodlanost tohoto vozu je vidět také na mohutných 22 palcových kolech z lehké slitiny. Lichotivé pro oko je v neposlední řadě panoramatická prosklená střecha Sky Lounge, díky které se interiér vozu ukazuje vždy jen v tom nejlepším světle, které zajistí nepopsatelnou atmosféru. Během jízdy se o dokonalý komfort postará audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System, který je známý svou dokonalou kvalitou hudby.

Kontaktujte nás

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů